Ile Kosztuje Timelapse z Budowy?

Film timelapse to specjalny rodzaj filmu, który pozwala na pokazanie procesu budowy lub innego rodzaju zmian w przyspieszonym tempie. Technika ta polega na rejestrowaniu zdjęć w odstępach czasowych, a następnie ich składaniu w film. Rezultat to dynamiczny obraz, który przedstawia np. proces budowy obiektu od początku do końca w kilka minut.

Timelapse z budowy cena

Cena timelapse z budowy jest uzależniona od wielu czynników, takich jak: czas trwania projektu, rodzaj obiektu, liczba kamer potrzebnych do rejestracji, sposób montażu kamer, skomplikowanie ujęć, poziom skomplikowania edycji, koszty transportu, czy konieczność użycia drona do nagrania. Cena za timelapse z budowy może zaczynać się już od kilku tysięcy złotych, a kończyć na kilkudziesięciu tysiącach. Dlatego ważne jest, aby dokładnie omówić swoje oczekiwania i potrzeby z firmą, która oferuje usługę timelapse z budowy.

Zamów timelapse budowlany

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem timelapse z budowy to dobrze trafiłeś. W Futurae świadczymy kompleksowe usługi produkcji wideo z placu budowy. Zadzwoń lub skontaktuj się z nami przy użyciu formularza na dole, aby uzyskać wstępną wycenę.

Więcej
wpisów