Filmowanie dronem

Filmowanie z powietrza może być kluczowym elementem strategii marketingu cyfrowego. Krótki film z drona pozwala widzowi zrozumieć Twoją firmę i uświadomić sobie istnienie Twoich produktów i usług.

Filmowanie z powietrza

Nasze usługi filmowania z powietrza za pomocą dronów pozwalają uchwycić profesjonalny, stabilizowany materiał filmowy z unikalnego punktu widzenia w pełnej jakości HD lub 4K. Od malowniczych przelotów nad krajobrazem po niskie, szybkie przeloty śledzące akcję. Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół operatorów dronów na pewno sprosta Twoim wymaganiom. Korzystamy z profesjonalnych dronów, aby zaspokoić wszelkie potrzeby związane z projektami wideo.

Filmy z drona dopasowane do Twoich potrzeb

Rozwój technologii w ostatnich latach sprawił, że filmowanie z lotu ptaka stało się dostępne nawet dla małych, lokalnych produkcji. Dzisiaj drony są w stanie rejestrować obrazy wysokiej jakości i rozdzielczości w wielu różnych środowiskach. Nagrywanie dronem stanowi doskonałą okazję dla firm do podniesienia jakości materiałów promocyjnych, a co za tym idzie zaangażowania potencjalnych klientów, przy stosunkowo niewielkich kosztach.

Filmowanie z lotu ptaka - montaż i postprodukcja wideo

Pokaż to co najlepsze dzięki filmom i zdjęciom z drona. Oferujemy kompleksowe usługi wideofilmowania. Uchwycimy zapierające dech w piersiach ujęcia z lotu ptaka. Dzięki naszym usługom nie musisz się martwić o montaż materiału. Nagrany materiał możemy poddać profesjonalnemu montażowi, wzbogacić go o animacje 2D i 3D, licencjonowaną muzykę, czy wykorzystać zawodowego lektora. 

Nagrania z powietrza bez zbędnych zmartwień

Filmowanie dronem wymaga czasem uzyskania odpowiednich zgód. Wybierając nasze usługi nie musisz się o nic martwić. Zawsze sprawdzamy lokalną przestrzeń powietrzną i jeżeli zajdzie taka potrzeba to występujemy o wymagane zgody. Nie musisz się niczym martwić. Opowiedz nam o swoich potrzebach, usiądź wygodnie i poczekaj, aż dostarczymy Ci gotowy materiał.

Nasze przykładowe filmy z drona

Filmowanie dronem cennik

Ile kosztuje film z drona? Jaka jest cena filmowania dronem? Bardzo często dostajemy tego typu ogólne pytania.

Cena filmu zależy od czynników takich jak:

  1. Termin
  2. Lokalizacja
  3. Długość nagrań
  4. Montaż
  5. Postprodukcja
  6. Wykorzystanie lektora
  7. Model drona

Aby otrzymać spersonalizowaną wycenę na nagrania, przedstaw nam swój projekt przy użyciu formularza kontaktowego.

Nasze drony do filmowania

DJI Inspire 2

Jednostka latająca dla najbardziej wymagających. Kamera sterowana niezależnie od lotu.

Specyfikacja

- rozdzielczość 4K
- matryca CMOS 1"
- 20 MPx

DJI Mavic Air 2

Mały i zwinny dron, który znajdzie swoje zastosowanie nawet wewnątrz budynków.

Specyfikacja

- rozdzielczość 4K
- matryca CMOS 1/2"
- 12 MPx

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby zapoznać się z naszą polityką prywatności kliknij tutaj.