Sprawdzone i bezpieczne usługi dronem

Świadcząc usługi dronem, korzystamy wyłącznie ze sprzętu najwyższej jakości. Wszystko po to, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

DJI Inspire 2

Profesjonalny czterowirnikowy dron. Na jednym komplecie baterii wytrzymuje do 27 minut lotu. Co przy zastosowaniu kilku kompletów pozwala nam na pracę bez przestoju. Systemu unikania przeszkód oraz wysoka mobilność pozwalają na dostęp w nawet najbardziej wymagające miejsca. System stabilizacji lotu umożliwia bezpieczne naloty nawet przy mocniejszych podmuchach wiatru, a podgrzewane baterie pozwalają na pracę nawet w temperaturze do -20°C.
Dron w locie
Kamera do drona

DJI Zenmuse X4S

Wysokiej jakości kamera rejestrującą wideo w rozdzielczości 4K (60k/s), pozwalają zarówno na kręcenie kreatywnych ujęć, przeprowadzanie inspekcji wizualnych czy pozyskiwanie danych fotogrametrycznych. Matryca o rozdzielczośći 20 Mpx w połaczeniu z 3-osiowym gimbalem dostarcza szczegółowe, wyraźne zdjęcia.
mpxicoZasób 1
20 MPx
fpsicoZasób 2
4K 60 kl/s

FLIR Vue Pro R

W pełni radiometryczna kamera o rozdzielczości 336×256 px.  Dedykowana do zastosowań inspekcji termowizyjnej z drona. Technologia zastosowana w urządzeniu pozwala na mierzenie temperatury w każdym pikselu, a wysoka dokładność pozwoli na dostrzeżenie nawet najmniejszych zmian.
freqicoZasób 3
30 Hz
tericoZasób 1
+/-5°C w zakresie -25°C do +135°C
+/-20°C w zakresie -40°C do +550°C
Kamera termowizyjna do drona

DJI Mavic 3

Nieduży dron o wspaniałej optyce. Matryca o rozmiarze 4/3″ i rozdzielczości 5.1K pozwala na dostarczenie materiałów o niespotykanej dotąd jakości. Na pokładzie znajduje się dodatkowo druga kamera z 7x optycznym zoomem. Teraz nie umknie Ci najmniejszy szczegół. Ten dron na jednym ładowaniu może pracować nawet do 46 minut.

mpxicoZasób 1
20 MPx
fpsicoZasób 2
5.1K 50 kl/s

DJI Avata

Dron FPV typu cinewhoop. Zabudowane śmigła i lekka, wytrzymała rama sprawiają, że dron ten jest idealny do lotów w trudnych warunkach, na przykład wewnątrz budynków czy w ciasnych przestrzeniach.

mpxicoZasób 1
12 MPx
fpsicoZasób 2
4K 60 kl/s
Mały dron w locie

DJI Mavic Air 2

Mały, zwinny dron. Tańsza alternatywa dla profesjonalnych bezzałogowych statków powietrznych. Znajduje zastosowania przy mniej wymagających projektach. Dron ten wyposażony jest w kamerę o matrycy 1/2″ 12 Mpx, pozwalającą rejestrować wideo w rozdzielczości 4K. Na jednej baterii może pracować nawet do 34 minut.

mpxicoZasób 1
12 MPx
fpsicoZasób 2
4K 60 kl/s