Zdjęcia z drona

Dostarczamy zdjęcia z lotu ptaka miejsc, nieruchomości lub wydarzeń w najwyższej jakości. Nasi fotografowie uchwycą zdjęcia z drona Twojego obiektu pod praktycznie każdym kątem.

Fotografia dronem

Uzyskaj ostre i wyraźne zdjęcia lotnicze produktów, usług lub nieruchomości czy miejsc. Nasz zespół profesjonalnych fotografów i licencjonowanych operatorów dronów dostarczy Ci wspaniałe zdjęcia z drona w wysokiej rozdzielczości, które nadają się zarówno do druku, jak i do publikacji w internecie.

Opowiedz nam o swoim biznesie lub innym celu, a my zrobimy wszystko aby drony dostarczyły zdjęcia, które spełnią Twoje oczekiwania.

Poprzez marketing swojej firmy za pomocą atrakcyjnych i naprawdę unikalnych treści, możesz znacznie poprawić swoją zdolność do przyciągania i utrzymywania uwagi klientów.

Osiedle mieszkaniowe, zdjęcie z drona

Drony - zdjęcia w różnych branżach

Nieruchomości komercyjne

Pokaż potencjalnym nabywcom i najemcom wszystko, co Twoja nieruchomość ma do zaoferowania.
fotografia dronem

Nieruchomości mieszkalne

Przyciągaj uwagę dzięki fotografiom z drona Twoich ofert nieruchomości.

zdjęcia z drona

Zdjęcia budowy dronem

Monitoruj i śledź postępy prac budowlanych w regularnych odstępach czasu.
Zdjęcia z drona - monitoring postępu prac budowlanych

Drony - zdjęcia w różnych branżach

fotografia dronem

Zdjęcia budowy dronem

Monitoruj i śledź postępy prac budowlanych w regularnych odstępach czasu.
zdjęcia z drona

Nieruchomości komercyjne

Pokaż potencjalnym nabywcom i najemcom wszystko, co Twoja nieruchomość ma do zaoferowania.
Zdjęcia z drona - monitoring postępu prac budowlanych

Nieruchomości mieszkalne

Przyciągaj uwagę dzięki fotografiom z drona Twoich ofert nieruchomości.

Zdjęcia z lotu ptaka - fotografia dronem i obróbka zdjęć

Zaprezentuj swoją nieruchomość inwestorom lub klientom za pomocą wspaniałych zdjęć z drona i filmów. Pochwal się lokalizacją, funkcjami, udogodnieniami i otoczeniem. Uchwyćmy razem wspaniałe obrazy z lotu ptaka Twoich domów, budynków biurowych, kompleksów mieszkalnych i obiektów komercyjnych dla nowych najemców i potencjalnych nabywców. Wykonane zdjęcia poddamy profesjonalnej obróbce graficznej, abyś mógł zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Zdjęcia z drona gotowe do publikacji

Dzięki naszym usługom fotografii lotniczej w łatwy i prosty sposób pozyskasz materiał do promocji swojego projektu. Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu opowiedzieć nam o swoim potrzebach, a my zajmiemy się resztą. Wykonujemy zdjęcia i filmy z drona w wysokiej rozdzielczości, aby uzyskać jakość, która spełni nawet najwyższe wymagania. Poprawimy kolorystykę zdjęć, skorygujemy perspektywę, zaznaczymy obrys działki czy dodamy Twoje logo, aby dostarczone przez nas materiały były gotowe do udostępnienia w momencie, gdy tylko je otrzymasz.

Przykładowe ujęcia lotnicze w naszym portfolio

Zdjęcia z drona cennik

Ile kosztują zdjęcia z drona? Jaka jest cena fotografii dronem? Bardzo często dostajemy tego typu ogólne pytania.

Cena zdjęć zależy od czynników takich jak:

  1. Termin
  2. Lokalizacja
  3. Ilość zdjęć
  4. Obróbka zdjęć
  5. Model drona

Aby otrzymać spersonalizowaną wycenę, przedstaw nam swój projekt przy użyciu formularza kontaktowego.

Nasze drony do robienia zdjęć

DJI Mavic 3

Najnowszy model drona. Nieduża jednostka z fenomenalną optyką.

Specyfikacja

- rozdzielczość 5.1K
- matryca 4/3"
- 20 MPx

DJI Inspire 2

Jednostka latająca dla najbardziej wymagających. Kamera sterowana niezależnie od lotu.

Specyfikacja

- rozdzielczość 4K
- matryca CMOS 1"
- 20 MPx

DJI Mavic Air 2

Mały i zwinny dron, który znajdzie swoje zastosowanie nawet wewnątrz budynków.

Specyfikacja

- rozdzielczość 4K
- matryca CMOS 1/2"
- 12 MPx

Profesjonalne fotografie z bezzałogowych statków powietrznych

Zainteresowała Cię nasza oferta na zdjęcia z drona? Nie szukaj więcej. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.  Na co dzień korzystamy tylko z najlepszych rozwiązań dronowych – sprzętu firmy DJI. Wykonujemy zdjęcia dronami zarówno na terenie Wrocławia jak i całej Polski, a nawet zagranicą. Zapewniamy kompleksową obsługę fotograficzną.

Idealne zdjęcia z drona

Zdarza się, że użycie bezzałogowych statków powietrznych w celu wykonania materiału foto lub wideo wymaga uzyskania specjalnych zezwoleń i spełnienia innych wymogów. Zlecając nam zdjęcia z drona, nie musisz się o nic martwić, ponieważ sami zajmujemy się kwestią pozwoleń oraz dostosowania całej operacji do obowiązujących przepisów i ograniczeń formalnych. Zyskujesz więc pewność, że wykonywane przez nasze drony zdjęcia zawsze powstają zgodnie z obowiązującym prawem.

Gdzie możesz wykorzystać zdjęcia z lotu ptaka?

Wysokiej jakości fotografie z powietrza – zarówno te wykonywane na otwartej przestrzeni, jak i w zamkniętych pomieszczeniach – znajdują szereg zastosowań. W zależności od potrzeb spektakularne kadry i ujęcia z lotu ptaka możesz wykorzystać przy tworzeniu:

– relacji i reportaży z wydarzeń,

– publikacji sponsorowanych,

– spotów reklamowych,

– filmów korporacyjnych,

– materiałów promujących przyrodnicze, turystyczne i inwestycyjne walory regionu.

Eventowa fotografia dronem

Wykonywane z dużej wysokości zdjęcia z drona to sprawdzony sposób na efektowne relacjonowanie eventów kulturalnych i rozrywkowych. Jednak fotografowanie dronem sprawdzi się nie tylko w trakcie koncertu czy firmowej gali. Często stanowi optymalny sposób rejestrowania wydarzeń odbywających się na dużych obszarach, np. wyścigu kolarskiego, maratonu, defilady czy ulicznego przemarszu.

Nieograniczone możliwości fotografowania dronem

Możesz być pewien, że jeśli zaangażujesz do akcji nasze drony, zdjęcia z Twojego eventu, realizowanej inwestycji lub posiadanej nieruchomości, zachwycą widzów i potencjalnych klientów. Dlaczego kadry z lotu ptaka są tak spektakularne? Ponieważ pozwalają dostrzec i pokazać wszystko to, czego nie jest w stanie uchwycić najlepszy sprzęt pracujący z ziemi. Właśnie dlatego, jeżeli zależy Ci na efektownym zaprezentowaniu atrakcyjnej lokalizacji, spokojnej okolicy, lub zwykłych obiektów z niezwykłej perspektywy, fotografia dronem będzie w tym przypadku najlepszym wyborem!