Filmy z drona dla Twojej firmy

Filmy z drona to ekscytujący element, który pomoże się wyróżnić Twojej firmie.

Kiedyś wideofilmowanie z powietrza było zarezerwowane dla dużych korporacji, które mogły sobie pozwolić na wynajęcie helikoptera. Jednak dzięki dronom koszt produkcji filmów z powietrza stał się o wiele bardziej przystępny. Nietrudno się zgodzić, że wideo to najlepiej działająca treść na platformach mediów społecznościowych. Warto więć wykorzystywać film z drona, aby pokazać swoją firmę w jak najlepszym świetle.

Nagrania z drona to nowa perspektywa

Nagrania z drona pozwalają uzyskać wysokiej jakości obrazy, pokazujące Twoją firmę w nowej perspektywie. Jeśli Twój budynek znajduje się w imponującej lokalizacji, widok z powietrza najlepiej to pokaże.

Choć tradycyjna kamera może dostarczyć doskonałe ujęcia, filmowanie z drona zawsze dostarcza efekt „wow”. Jeśli filmy z drona zostaną wykonane w odpowiednich warunkach oświetleniowych, nadadzą ostatecznej wersji filmu hollywoodzki charakter.

Jeśli pokazanie lokalizacji nie wystarcza, zawsze można podkreślić, gdzie znajduje się firma, wykorzystując punkty orientacyjne w pobliżu.

Warto się chwalić lokalizacją

Jak już wspomnieliśmy, film z drona pomaga potencjalnym klientom lepiej poznać Twoją firmę. Jeśli ktoś chce odwiedzić Twoją siedzibę, zdjęcia lotnicze pomogą mu zwizualizować miejsce, zanim wyruszy w drogę.

Filmy z drona pozwalają uzyskać ekscytującą perspektywę na Twoją lokalizację, a ich ujęcia można również wykorzystać w innych zastosowaniach marketingowych, np. w broszurach lub na stronie internetowej.

Hotele i inne miejsca, w których odbywają się imprezy, mogą skorzystać z nagrań z drona. Jeśli Twój biznes znajduje się we wspaniałej lokalizacji, to warto się tym pochwalić przed potencjalnymi klientami szukającymi miejsca na organizację wesela lub imprezy firmowej.

Co musisz wiedzieć o filmowaniu dronem

Jeśli myślisz o zakupie taniego drona, zastanów się jeszcze raz. Nie tylko nie zapewnią one najlepszej jakości, ale ich nieumiejętne użytkowanie może spowodować wiele szkody.

Jeśli zamierzasz zatrudnić firmę zajmującą się produkcją wideo z drona, upewnij się, że posiada ona certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego (ULC). Jest to wymóg prawny w Polsce dotyczący obsługi dronów. Nasi certyfikowani operatorzy dronów przeszli długi proces, aby uzyskać zgodę ULC, który obejmuje zrozumienie prawa lotniczego i egzamin praktyczny.

Jeśli chcesz przedstawić swoją firmę w jak najlepszym świetle za pomocą nagrań wideo z drona, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Więcej
wpisów